No alt text
No alt text

8

Yıldır Güvenle
Firmamız

Hakkında

2015 yılında Gaziantep’de Kurulan Oria Bıçak Halı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’deki tüm matbaa ve Ayakkabı şirketlerine Bıçak ve Zımba tedarik sağlamaktadır. Sektörün önde gelen ve tanınan firmalarından olan Oria Bıçak Halı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. kısa zaman önce yutrdışı lokasyonlu müşterilerine de tedarik sağlamaya başlamıştır.

Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerine uygun ve aynı zamanda müşteride ihtiyaç oluşturacak ürün ve hizmetleri sunmak.Pazarın değişen koşullarına uyum sağlamak, dinamik marka algısını güçlendirmek, amaç ve hedeflere ulaşmak için bilgi ve gerekli kaynağı sağlamak. Yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerimiz ile birlikte uyum içerisinde çalışmak.

üm çabamız müşteri, çalışan ve iş paydaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermek. Bunun için sürekli gelişen şirket yapımızla ve en yeni üretim teknolojileri ile ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmek.Müşterilerimizin maliyetlerini azaltmak ve takım oyunu ile kalite politikamızı tamamlamak.

Bizim için en önemli konu ithal ettiğiniz ürünün zamanında ve hızlıca elinize ulaşması

Mesaj Gönderin
Whatsapp Mesaj
Merhaba